Р І Ш Е Н Н Я IV Конференції Общин Корінного Народу України

Згідно порядку денного Конференція вирішила:

  1. Додати до запропонованої до обігу державної офіційної термінології (яка раніше затверджена і введена як додаток до Вищого Кону України –Декларації про пряме народовладдя ) додаткові визначення понять, таких як: «Нація», «національність», «громадянин України», «фізична особа».

  1. Заснувати Національний Народний Трибунал України при інституціях Корінного Народу України ( ННТУ ). Правовому державному департаменту КНУ, як виконавчому органу, створити робочу групу, що до підготовки відповідних документів, з залученням фахівців права, діючих адвокатів, представників громадських правозахисних організацій.

  1. Заснувати Національну Службу Безпеки України при інституціях Корінного Народу України ( НСБУ ). Виконавчим органам КНУ Правовому Державному департаменту КНУ та Державному департаменту Безпеки створити робочу групу, що до підготовки відповідних документів, з залученням фахівців права, діючих адвокатів, представників громадських правозахисних організацій, ветеранів КДБ та діючих службовців СБУ. Групі роботу вести у закритому режимі. Державному департаменту безпеки КНУ забезпечити відповідний рівень Державної Національної таємниці.

  1. Заснувати Національне Казначейство Корінного Народу України ( НК КНУ ). Виконавчим органам КНУ ( Державним департаменту Економіки і Фінансів ) створити робочу групу з залученням фахівці, що до підготовки необхідних положень, інструкцій та відкриттю казначейських рахунків.

  1. Проінформувати про ці рішення усі органи прямого народовладдя КНУ, органи представницької та виконавчої влади унітарної держави Україна, та органи місцевого самоврядування при представницьких органах влади унітарній державі України.

Голова зборів Г.Єршов

Секретар зборів Т.Зарубіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *