ВИМОГА – ПОПЕРЕДЖЕННЯ усім кандидатам на пост Президента України

Рег.№ 090514   від 9 травня 2014р.

Усім кандидатам
на пост Президента  України

Копії: Верховна Рада України
Центральна виборча комісія
Незалежні ЗМІ
Усім зацікавленим особам

ВИМОГА – ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Ми – Суверенний Народ України, об’єднаний у Общини та Спільноти Общин, за усіма внутрішніми та зовнішніми мірками та положеннями є ВЛАДА (всеосяжна та беззаперечна (згідно ст. 5 Конституції України)
Визначаючи інституцію президентства, як вищий виконавчий орган представницької влади вимагаємо, щоб той із Вас, хто буде обраний нами, негайно і неухильно визнавав і ініціював наступне:
1. Усю діяльність представницьких органів влади привести у відповідність до Декларації про пряме народовладдя в Україні проголошену 04.02.13, Декрету №1 та Резолюцій  від  19.10.13 та 25.01.14  Корінного Народу України.
( Дивись:  WWW slobozhanshyna.kharkov.ua;  WWW korennoy-narod.wix.com/narodovlastie )
2. Скасувати визначення «Політична партія» та привести усі політичні партії до статусу об’єднань громадян.
3. Започаткувати, за процедурою Корінного Народу України (м.Харків), Національний Народний Трибунал, який має повноваження виносити рішення щодо злочинів проти Народу та Нації.
4. Розпочати слідчі дії щодо змови політичних партій які узурпували право обиратися і бути обраними та лишили Громадські організації, Профспілки, окремі об’єднання громадян та безпартійних цього права.
5. Скасувати статус «фізична особа» та повернути статус ГРОМАДЯНИН України» (ст. 4 Конституції України), згідно з цим вивести реєстри громадян з державної МІГРАЦІЙНОЇ служби, відновити ПАСПОРТНІ СТОЛИ  МВС, скасувати Цивільний Кодекс України та прийняти (повернути) Громадянський Кодекс (згідно із статтями 21 – 68 Конституції України), відновити запис «Громадянин України» у Свідоцтві про народження дитини, тощо.
6. Відновити у паспорті громадянина України графу НАЦІОНАЛЬНІСТЬ
7. Повернути депутатам України всіх рівнів звання «НАРОДНИЙ», переробивши мовну практику та атрибутику (назви, печатки, тощо).
8. Повернути Народу право, вдосконалити виборчу систему для обрання «дійсно народних» депутатів, орієнтуючись на чисельну кількість населення України за національною ознакою.
9.  Впровадити персональну відповідальність народних депутатів всіх рівнів  та ввести процедуру їх дострокового відкликання.
10. Повернути всім людям їх власність (яка переведена у статус «безхозне майно»), скасувати Закон № 997-V від 27.04.2007 р.
11.  Прийняти Закон про Козацтво у відповідності з «Коном України про Козацтво України» який прийнято та ратифіковано 25.01.2014 року Корінним Народом України (редакція 2013 року Автори: акд. Білий В.І., акад. Важинський М.П., акад. Старжинський С.В.)
12. Надати пріоритетний розвиток народним підприємствам які працюють на внутрішній ринок. Зберегти для України київський завод з виробництва інсуліну «Індар».
13. Виконати всі дії щодо скасування Угод між Державою Україна, «Шелл Експлорейшен енд Продакшн Юкрейн Інвестмен (IV) Б.В. та ТОВ «Надра Юзівська» (УРП); між «Шеврон Юкрейн Б.В.» і Тов «Надра Олеська» або КП «Прикарпаттясланцгаз» у зв’язку з ЗАБОРОНОЮ центральним органам виконавчої влади унітарної держави Україна та будь яким компаніям-інвесторам дослідно-промислову та промислову розробку родовищ або окремого покладу щодо видобутку нетрадиційних вуглеводнів ( до яких відноситься не тільки сланцевий газ але і інші газові ресурси,     які належать Корінному Народу України) що проводяться за технологією гідравлічного розриву пласта та технологіями закачування під землю хімічної рідини і рідини розриву. ( Дивись листи –Директиви Корінного Народу України «Щодо загрози екологічній безпеці в Україні» Вих.№ 0304 /13 від 03.04.13, Вих.№ 1509 /13 – 002 від 15.09.13.
14. Скасувати політичні Угоди тимчасового уряду України з Євро Союзом непогоджені з Корінним Народом України, оскільки Україна з такою зміною правосуб’єктності втратить $160 млрд, які вона мала отримати за цей час, тим паче, що цей уряд не одержував таких повноважень від Корінного Народу України.
(дивись пункт №3 листа — повідомлення Вих. № 0409 / 13 від  04.09.2013 )
15. Умовами співпраці з ЄС та іншими державами може бути виконання домовленостей згідно «Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами»   № 998_012 від 14.06.1994. Вимагати $160 млрд.- за ядерне роззброєння України,   $20 млрд.- виплати компенсації за закриття Чорнобильської АЕС та виконання гарантій щодо територіальної цілісності (Крим 2014 року).

Нагадуємо та наполягаємо, що в порядку зворотного зв’язку Вам належить до 18 травня поточного року підтвердити свою згоду з нашими вимогами, та свої зобов’язання їх виконання. Бо цей процес надалі буде контролюватися Об’єднаною Радою Старійшин Корінного Народу України, Громадянським Контролем КНУ та Майданом із необхідними висновками щодо Вашої придатності бути дійсно всенародним Президентом — виконавцем Волі Народу України!

В ім’я єдності, розуму та честі, ці вимоги підписали:

Від імені Першої Ради Спільноти Общин КНУ
(borys.kalashnikov@gmail.com) Б.Г. КАЛАШНІКОВ

Від імені Старійшин Козацької Ради
(viktorgahi@gmail.com)              В.І.БІЛИЙ

Від імені Волхвів Руського Православного Кола
ПОКОНДІЙ  ВІРОСЛАВ

Від імені  МНГЕО «ІНТЕР-ЧОРНОБИЛЬ» Президент
В.ЦІКАЛО
Від імені Майдану

ВИМОГА – ПОПЕРЕДЖЕННЯ усім кандидатам на пост Президента України: 1 комментарий

  1. Добрый день!
    Думаю не только мне будет интересно прочесть ответ от вышеуказанных лиц. Опубликуйте на сайте как только появится, если, конечно, не затруднит.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *