Архив рубрики: Uncategorized

Харківська Община та спільнота Общин

 Слобожанського Краю

Корінного Народу України (КНУ),

Запрошує  на мітинг – самодіяльний концерт присвячений святу Корінних Народів Світу.

 09.08.2016 о 17:30 Площа Конституції

 

 

 

                                              Будуймо нову Державу

                                 без політичних партій і олігархів

м.Харків                                                                                       2015 рік                                                                                                                                                      

Корінний Народ України вже змінив систему влади в Україні !!!

Майдан хотів саме цього, а не «пере форматування» !

Додаткова інформація:

 

 

  1. Декларація  про пряме  народовладдя  від 11.11.2012 року  (далі — Декларація) стверджує  принципи  прямого народовладдя в Україні.
  2. Декретом  № 1 від 14.08. 2013 року що до реалізації Волі народу України проголошено цю Декларацію найвищим Коном Корінного Народу України, найвищим правовим актом народу України, найвищім правовим міжнародним актом Українського Народу
  3. Декрет № 1 констатує що Корінний Народ України є правонаступником – власником усього майна та ресурсів колишньої  республіки УРСР.

 

( не плутати з проектами, так званого Чернігівського государя-імператора Брильова О. і так званого гетьмана Розумовського С. та з  іншими шахраями, сепаратистами та агентами ФСБ)

 

Слава Україні !

Слава Нації !

Смерть будь яким ( і у першу чергу російським ) окупантам і зрадникам України ! Читать далее

Для лидеров, руководителей — управленцев и офицерского состава казачества

Харьковский Народный Университет Экономики и Самоуправления Коренного Народа Украины (ХНУЭС КНУ) проводит набор слушателей на академические курсы для подготовки руководителей — управленцев в сфере прямого народовластия Коренного Народа Украины и народной экономики. Читать далее Для лидеров, руководителей — управленцев и офицерского состава казачества

ВИМОГА – ПОПЕРЕДЖЕННЯ усім кандидатам на пост Президента України

Рег.№ 090514   від 9 травня 2014р.

Усім кандидатам
на пост Президента  України

Копії: Верховна Рада України
Центральна виборча комісія
Незалежні ЗМІ
Усім зацікавленим особам

ВИМОГА – ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Ми – Суверенний Народ України, об’єднаний у Общини та Спільноти Общин, за усіма внутрішніми та зовнішніми мірками та положеннями є ВЛАДА (всеосяжна та беззаперечна (згідно ст. 5 Конституції України)
Визначаючи інституцію президентства, як вищий виконавчий орган представницької влади вимагаємо, щоб той із Вас, хто буде обраний нами, негайно і неухильно визнавав і ініціював наступне: Читать далее ВИМОГА – ПОПЕРЕДЖЕННЯ усім кандидатам на пост Президента України

Звернення до Слобожанців

лоґотипШановні мешканці Харківської области!

Об’єднання підприємців Харківської области «Слобожанщина» багато років дбає про безпеку малого та середнього бізнесу, достаток та розвиток наших підприємців. Більшість із членів нашої орґанізації були у ситуаціях, коли наші узгоджені дії та згода між нами дозволяли захистити себе і свою справу. І для підприємців і для решти громадян — запорукою орґанізованости та порозуміння є актуальна та правильна інформація. Читать далее Звернення до Слобожанців

Головна новина року!

З 04.02.13 р. проголошена Декларація прямого народовладдя на Україні. Корінний Народ України — Українці — приступили до формування своїх структур. Корінний Народ України, який згідно міжнародних норм та Конституції України є правонаступником – власником усього майна та ресурсів колишньої республіки УРСР у складі СРСР. Корінний Народ України має вищий правовий та соціальний статус та має право накладати вето на будь-які рішення представницької та виконавчої влади унітарної держави Україна.

З Харкова, зі Слобожанського Краю, почалася розбудова великої слов’янської держави, заснованої на общинно-родовому устрої життя, Копному Праві та слов’янських традиціях.

«Щодо загрози екологічної безпеки Слобожанського краю» — заборона видобутку та розвідки сланцевого газу

Усім представницьким органам влади унітарної держави України,

Президенту України Януковичу В.Ф.

Копія: Торговому представнику Англии,

Керівництву компанії «Shell»

Копія: Його Величності Королеві Великої Британії

Єлізоветі II

Копія: Президенту Росії В.В.Путіну

Копія: Усім міжнародним діаспорам Українців

Копія: СБУ України

Копія: Прокуратурі України

Читать далее «Щодо загрози екологічної безпеки Слобожанського краю» — заборона видобутку та розвідки сланцевого газу

Доля самозванця або чи потрібен Україні цар? (інформація для спецслужб)

Колишні співробітники СВР, КГБ, ГРУ 1996го прийшли до висновку, що розвиток України пішло не тим шляхом. Зібралися ті, кому за державу кривдно, маючи інформацію, навички роботи з міжнародними структурами та певні документи, знайшли правовий вихід з даної ситуації. Що можуть побудувати військові? Тільки імперію або сувору вертикаль. Вони прийшли до висновку, що народ — бидло, демократія — безлад і некерована ситуація, керувати державою має тільки “розумний цар-государ”. 15 років їхніх зусиль закінчилися тим, що народ, котрий вони називають бидлом, колективний розум, створив документ історичної значущості. У декларації викладений шлях розвитку України, а можливо і шлях виходу міжнародної спільноти із системної кризи.

Харківська община показала, що демократія, копне право, слов’янські традиції — досконало здатні забезпечити управління всима процесами, у тому числі державотворенням.

Цей процес вже оволодів масами і незворотній.

Офіційні протоколи, рішення та заяви Харківської общини суверенного Коріного Народу України. Читать далее Доля самозванця або чи потрібен Україні цар? (інформація для спецслужб)